Shopping Cart
Kontakt

Tel: +48 577 477 099 (Play)

+48 884 015 837 (Play)

Realizacja 1-2 dni roboczych! InPost Paczkomaty 24/7 + InPost Kurier
Prezent w każdej paczce!

kosmetos pl - kosmetyki koreanskie w polsce

Witam, Piękna!

W ostatnich latach kosmetyki koreańskie nie bez powodu podbijają świat urody. Produkty te znane są ze swoich innowacyjnych i skutecznych formuł, a jeden składnik szczególnie się wyróżnia: mucyna ślimaka, znana również jako filtrat z wydzieliny ślimaka. W tym artykule dowiemy się, dlaczego mucyna ślimaka jest stosowana w koreańskich kosmetykach i dlaczego przyczyniła się do tego, że koreańskie kosmetyki są jednymi z najlepszych na świecie.

Czym jest mucyna ślimaka? (Helix Aspersa Müller Glycoconjugates”

Mucyna ślimaka to naturalnie występująca substancja, która jest wytwarzana przez ślimaki w celu ochrony ich skóry przed stresującymi czynnikami środowiskowymi, takimi jak promienie UV, suchość i szorstkie powierzchnie. Jest to gęsty, lepki płyn, który zawiera wiele korzystnych związków, w tym kwas glikolowy, alantoinę i kwas hialuronowy. Związki te są znane z szeregu korzyści dla skóry, w tym poprawy nawilżenia, zwiększenia produkcji kolagenu i zmniejszenia widoczności drobnych linii i zmarszczek.

Dlaczego mucyna ślimaka jest stosowana w kosmetykach koreańskich? (snail secretion filtrate, snail secretion extract)

Mucyna ślimaka stała się w ostatnich latach popularnym składnikiem koreańskich kosmetyków, i to nie bez powodu. Koreańskie firmy zajmujące się pielęgnacją skóry od dawna znane są ze swojego zaangażowania w innowacje i stosowania najnowocześniejszych składników, a mucyna ślimaka nie jest tu wyjątkiem. Włączając ten potężny składnik do swoich produktów, koreańskie firmy pielęgnacyjne są w stanie zaoferować swoim klientom szereg korzyści dla ich skóry.

Jedną z głównych zalet mucyny ślimaka jest jej zdolność do nawilżania skóry. Związki zawarte w mucynie ślimaka pomagają poprawić naturalną barierę wilgoci w skórze, co może przyczynić się do zmniejszenia suchości i łuszczenia się skóry. Jest to szczególnie ważne dla osób o suchej lub wrażliwej skórze, które mogą mieć trudności ze znalezieniem produktów skutecznie nawilżających skórę bez wywoływania podrażnień.

Kolejną zaletą mucyny ślimaka jest jej zdolność do promowania produkcji kolagenu. Kolagen jest kluczowym białkiem w skórze, które pomaga utrzymać jej jędrność i elastyczność. Z wiekiem nasze ciała produkują mniej kolagenu, co może prowadzić do powstawania drobnych linii i zmarszczek. Poprzez wspieranie produkcji kolagenu, mucyna ślimaka może pomóc utrzymać młody i promienny wygląd skóry.

Dlaczego koreańskie kosmetyki są najlepsze na świecie dzięki mucynie ślimaka? (snail secretion filtrate, snail secretion extract)

Kosmetyki koreańskie stały się znane jako jedne z najlepszych na świecie, a mucyna ślimaka jest tylko jednym z przykładów, dlaczego tak jest. Włączając ten potężny składnik do swoich produktów, koreańskie firmy pielęgnacyjne są w stanie zaoferować swoim klientom szereg korzyści dla ich skóry, od nawilżenia po efekty przeciwstarzeniowe.

Jednak nie tylko stosowanie mucyny ślimaka wyróżnia koreańskie kosmetyki. Koreańskie firmy zajmujące się pielęgnacją skóry znane są ze swojego zaangażowania w innowacje i stosowania najnowocześniejszych składników, a także z tego, że kładą nacisk na wieloetapową pielęgnację, która uwzględnia każdy aspekt zdrowia skóry. To holistyczne podejście do pielęgnacji skóry sprawiło, że kosmetyki koreańskie są jednymi z najbardziej skutecznych i poszukiwanych produktów na rynku.

Podsumowując, mucyna ślimaka jest potężnym i korzystnym składnikiem, który sprawił, że kosmetyki koreańskie są jednymi z najlepszych na świecie. Dzięki zastosowaniu tego składnika w swoich produktach, koreańskie firmy pielęgnacyjne są w stanie zaoferować swoim klientom szereg korzyści dla ich skóry, od nawilżenia po efekty przeciwstarzeniowe. Jeśli chcesz poprawić jakość swojej pielęgnacji skóry, warto rozważyć wprowadzenie do swojej rutyny produktu na bazie mucyny ślimaka.

Bądź Czarująca!

Sklep z oryginalnymi koreańskimi kosmetykami w Polsce – KosmetosPL. Koreańskie kosmetyki w Polsce. Czas realizacji 1-2 dni roboczych!  InPost Paczkomaty 24/7 + InPost Kurier. Bezpłatna dostawa koreańskich kosmetyków przy zamówieniu od 200 zł. Kosmetos.PL

Магазин оригинальной корейской косметики в Польше КосметосПЛ. Корейская косметика в Польше. Реализация заказа за 1-2 рабочих дня курьером InPost или Paczkomaty. Бесплатная доставка корейской косметики при заказе от 200 зл. Косметос.PL

 • COSRX Advanced Snail 92 All in One Cream 1
  Krem wysokoaktywny z mucyną ślimaka COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream 100ml
  120,00
 • Farmstay Snail Mucus Moisture Toner 1
  Toner nawilżający z ekstraktem ze ślimaka FarmStay Snail Mucus Moisture Toner 150ml
  75,00
 • Codzienny krem przeciwsłoneczny z mucyną ślimaka 3W CLINIC UV Snail Day Sun Cream SPF50+PA+++ 1
  Codzienny krem przeciwsłoneczny z mucyną ślimaka 3W CLINIC UV Snail Day Sun Cream SPF50+/PA+++ 70ml
  Produkt w promocji
  38,25
 • Medi-Peel 24K Gold Snail Repair Cream 50ml 1
  Krem Premium ze złotem i sluzi ślimakową Medi-Peel 24K Gold Snail Repair Cream 50ml
  Produkt w promocji
  184,00
 • Nawilżająca pianka do mycia twarzy ze ślimakiem FarmStay Snail Moisture Cleansing Foam 1
  Nawilżająca pianka do mycia twarzy ze ślimakiem FarmStay Snail Moisture Cleansing Foam 100ml
  40,00
 • Krem nawilżający z ekstraktem ślimaka FarmStay Snail Mucus Moisture Cream 1
  Krem nawilżający z ekstraktem ślimaka FarmStay Snail Mucus Moisture Cream 50ml
  75,00
 • Enough Gold Snail #21
  Odmładzający podkład z mucyną ślimaka Enough Gold Snail Moisture Foundation SPF30 100ml #13/#21
  Produkt w promocji
  75,00
 • Petitfee Gold & Snail Hydrogel Eye Patch new 1
  Płatki pod oczy Petitfee Gold & Snail Hydrogel Eye Patch 60szt
  75,00
DARMOWA WYSYŁKA

Przy zakupie od 200 zł

14 DNI NA ZWROTY

14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

ŁATWA DOSTAWA

Dostawa na terenie całej Polski

BEZPIECZNE ZAKUPY

PayU: Szybkie przelewy i płatności online